Współpraca

Dlaczego warto z nami pracować?

Firma Arsenal Pl stawia na indywidualną obsługę Klienta. Nie traktujemy Klientów szablonowo – dostosowujemy się do ich potrzeb i wymagań. Współpracujący z nami kontrahenci cenią sobie naszą elastyczność i profesjonalizm. Dlatego proponujemy, abyście wybrali naszą firmę jako swojego dostawcę.

  • Najważniejszym priorytetem jest dla nas klient, jego potrzeby względem dostarczanego towaru i wysoka jakość obsługi
  • W naszej pracy nieustannie analizujemy tendencje rynkowe, obieg towarów, prognozujemy sytuację na przyszłość.
  • Możliwie najlepiej przygotowujemy towar (upodobania smakowe, projekty opakowań, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji i inne) pod potrzeby rynku i klientów.
  • Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem odnośnie dostaw towarów pod własnymi markami handlowymi. Posiadamy własny dział poligraficzny z nowoczesną bazą, co pomaga promować dostarczane produkty.
  • Dobrze zorganizowana logistyka, dział poligraficzny, przedsprzedaż wysokiej jakości surowców dla producentów umożliwiają oferowanie na eksport okazałego asortymentu towarów, konkurencyjnego zwłaszcza pod względem cenowym. Ilustracją naszych możliwości jest współpraca z międzynarodowymi sieciami handlowymi.
  • Główni specjaliści pracują w naszej firmie od momentu jej utworzenia i dzięki nim wskaźniki pracy w tym okresie ciągle wzrastały. Naszą dewizą jest pozytywne i indywidualne podejście do potrzeb klienta.
  • Nieustannie prowadzimy poszukiwania nowinek, by wprowadzić je na rynek w postaci dostosowanej do jego potrzeb. Na oferowany dotychczas asortyment organizujemy akcje promocyjne, co pozwala zwiększyć sprzedaż.
ZMB Białystok
Malwa
Unilever
Colian
Lorenz
Rolnik
Hortex
Delecta
Prymat
Hipp
Symbio
Lisner
JBB
Kamis
Tymbark
Scroll Up