Rozmiar Tekstu:


Artykuły Polskich Producentów

Oferujemy ponad 25 tysięcy produktów spożywczych najwyższej jakości.

Import i Eksport Surowców

Firma Arsenal Pl aktywnie działa na rynkach zagranicznych w zakresie importu i eksportu surowców spożywczych.

Dystrybucja Surowców

Od początku działalności firmy Arsenal Pl zajmuje się dystrybucją surowców i dodatków przeznaczonych głównie do przemysłu spożywczego.

Główne kierunki działalności firmy to export gotowych wyrobów i sprzedaż surowców do produkcji spożywczej. Położenie geograficzne wpłynęło na przyszłość firmy, która rozpoczęła intensywny handel na początku ze wschodem (Rosją, Białorusią, Azerbejdżanem), krajami nadbałtyckimi (Łotwą, Litwą, Estonią) i sukcesywnie z innymi państwami Europy i świata. Obecnie Arsenal Pl posiada odbiorców w większości krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie, Australii. Obsługa importerów poza kontynentem europejskim odbywa się poprzez oddział w Gdyni.

W naszej ofercie znajduje się ponad 25 tys. artykułów spożywczych, a także kosmetyków i środków czystości wyprodukowanych przez polskich i zagranicznych producentów.

Arsenal Pl to również import, export i dystrybucja surowców na rynku polskim. Naszymi odbiorcami są głównie firmy z przemysłu spożywczego, cukierniczego i napojowego.

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza to elementy, które czynią z nas firmę znającą specyfikę branży.

Więcej »

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapis plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję