Kariera

Arsenal to ludzie. Ludzie, którzy budując relacje osobowe w kraju i przede wszystkim za granicą rozwijają biznes.
Budowanie i poszerzanie zespołów ludzkich to proces, który w spółkach Arsenal trwa nieustannie.

Kariera

Mając świadomość, że to właśnie ludzie są największą wartością firmy Arsenal, staramy się tworzyć komfortowe warunki pracy, stwarzamy możliwości rozwoju, nauki, awansu, szkoleń. Ze względu na wszechstronną działalność firmy, pracownik z pomocą kadry zarządzającej, może kreować swoją ścieżkę rozwoju w firmie. Udostępniamy możliwości rozwoju w różnych działach, np. handlowym, zakupów, finansowym, księgowym i wielu innych. Ta wszechstronność pozwala pracownikom na udział w decydowaniu o stanowisku pracy w zależności od ich umiejętności oraz predyspozycji.

Często praktykowaną drogą kariery jest rozpoczęcie pracy w działach technicznych, np. etykiet lub fakturowania a następnie możliwość awansu do innych działów np. handlowego.

Arsenal proponuje swoim pracownikom szereg udogodnień oraz bonusów.

Jako, że znajomość języków obcych jest w firmie szczególnie pożądaną wartością, w związku z tym organizowane są w siedzibie firmy lekcje języka angielskiego oraz rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. Jest możliwość utworzenia dodatkowych grup z innymi językami obcymi, gdy utworzy się grupa.

Istotne dla nas jest zdrowie naszych pracowników. Firma oferuje każdemu zatrudnionemu abonament ubezpieczenia medycznego, dzięki któremu pracownik ma możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w wielu placówkach do wyboru i dostęp do lekarzy specjalistów 25 specjalności.

Oprócz tego, mając na uwadze potrzebę aktywności fizycznej, proponujemy pracownikom dofinansowanie do karty MultiSport.
Kibice piłki nożnej mogą liczyć na karnety na mecze Jagiellonii.

Kariera

Każdego roku organizowane są wyjazdy integracyjne, na których jest możliwość jeszcze lepszego poznania kolegów z pracy.
Zapraszamy do aplikowania do działów naszej firmy. Jeżeli masz problem z odnalezieniem odpowiedniego stanowiska dla siebie, wyślij nam swoje cv. Jeżeli znajdziemy w nim potencjał, to sami złożymy Ci propozycję.

Aktualne oferty pracy

Przed złożeniem aplikacji prosimy o zaproznanie się z naszą Polityką prywatności (kliknij, aby zobaczyć)

Stanowisko

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się exportem artykułów spożywczych i chemicznych, wytworzonych przez polskich producentów, do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii i innych.


W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik działu poligraficznego
Miejsce pracy: województwo podlaskie / Białystok

Stanowisko

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem towarów do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii.

Głównym kierunkiem działalności jest eksport artykułów spożywczych i chemicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu
Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Scroll Up