20 LAT DZIAŁALNOŚCI ARSENAL !

„Zebranie się razem to początek, trzymanie się razem to postęp, praca razem to sukces”

Rok 2019 jest wyjątkowym czasem, a to za sprawą okrągłych 20 urodzin firmy ARSENAL. Jubileusz ten to okazja do wspomnień i podsumowania dotychczasowych lat działalności naszej dynamicznie rozwijającej się spółki.

Począwszy od małej firmy, zatrudniającej kilka osób, ARSENAL konsekwentnie dążył do wyznaczonych celów, co zaowocowało ogromnym rozwojem. Teraz jest to duża firma, eksportująca produkty spożywcze i chemiczne niemalże na całym świecie oraz ciesząca się poważaniem oraz zaufaniem ze strony klientów. 20 lat to spory kawałek czasu, jednak w ARSENAL wierzymy, że najlepsze dopiero przed nami, dlatego też ciągle rozwijamy się by zapewnić najwyższe standardy obsługi oraz podążać za  dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Należy również pamiętać, że za dwoma dekadami rozwoju i sukcesów stoją ludzie, którzy są najważniejszym kapitałem w ARSENAL. To dzięki ich motywacji, rzetelności i zaangażowaniu możemy cieszyć się z miejsca, w którym aktualnie firma się znajduje.

20 lat  udanej działalności firmy na rynku to znakomity powód by na chwilę zapomnieć o sprawach służbowych, otworzyć szampana i hucznie świętować tak doniosły jubileusz. W związku z tym zorganizowana została impreza, na której cała załoga ARSENAL spotkała się by wspólnie celebrować, wspominać i bawić się do białego rana.

Śmiech, łzy wzruszenia, radość ze spotkania – to wszystko towarzyszyło nam przez cały wieczór.

Bankiet rozpoczęliśmy od części oficjalnej, podczas której przemówił prezes spółki – Pan Piotr Grycuk. Zaprezentował on rys historyczny przedsiębiorstwa,  opowiedział o wzlotach i upadkach spółki, które zdecydowanie nas wzmocniły i sprawiły, że mamy jeszcze więcej motywacji do działania i do dalszego rozwoju. Po części oficjalnej goście zostali zaproszenie do opery na niesamowity musical „Upiór w Operze”. Ostatnim etapem imprezy była część taneczna, w której wszyscy oddali się zabawie.

20-lecie to idealna okazja by podziękować partnerom, producentom, dostawcom oraz pracownikom za 2 dekady udanej współpracy. Wiemy, że kolejne lata będą również przepełnione sukcesami, które zapewnią spokój i komfort naszym klientom.

DZIĘKUJEMY ZA TE  WSPÓLNE 20 LAT!